SKF ATE WICHER STRZYŻEWO - strona oficjalna

Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia
Ładowanie...

Nasza strona

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako strona nie ponosimy odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii komentuj±cych. Masz prawo komentować, wyrażać swoj± opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyj±¶ opini±. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób,  ponieważ w sytuacjach takich postaramy się natychmiast reagować poprzez usunięcie takiego komentarza!!!

Administracja

Witam Wszystkich bardzo serdecznie! Od dawna marzyłem o prowadzeniu stronki internetowej mojego jedynego klubu ,,Wichra" Strzyżewo,  którego barwy kiedy¶ reprezentowałem... Z zazdro¶ci± patrzyłem na podobne strony zespołów z lokalnego ¶rodowiska... Teraz ,,Wicher" również posiada swoj± stronę na której postaram się umieszczać rzetelne informacje... Jednocze¶nie proszę o ewentualne sugestie co do umieszczanych artykułów!!! Informacje proszę kierować na adres: p.walentowski@wp.pl  lub klub-wicher@wp.pl   Je¶li s± chętne osoby do pomocy przy prowadzeniu tej strony, zapraszam serdecznie i proszę o kontakt osobisty z prezesem klubu Panem Jackiem Michalskim b±dĽ bezpo¶rednio ze mn±. Zapraszam!!!

Z pozdrowieniami Paweł Walentowski  < Pablo>

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ATE Wicher StrzyżewoNAP Nowy Tomysl
ATE Wicher Strzyżewo 5:2 NAP Nowy Tomysl
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Stella Luboń 3:0 Obra Zb±szyń
LZS W±sowo 0:7 Ogrol Sielinko
Huragan Michorzewo 2:1 Promień Opalenica
Dyskobolia Grodzisk 2:1 1920 Mosina
KP Las Puszczykowo 3:1 Orzeł Rostarzewo
ATE Wicher Strzyżewo 5:2 NAP Nowy Tomysl
Luboński KS 1:2 Pogrom Luboń

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. WICHER175 180