SKF ATE WICHER STRZYŻEWO - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyszukiwarka

KONTAKT

Wszelkich informacji

w sprawach organizacyjnych

udziela:

Kuberski Dariusz

606 439 759

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 44, wczoraj: 229
ogółem: 1 783 388

statystyki szczegółowe

WYNIKI LIVE !!!!!

Najnowszy film

SKF ATE WICHER STRZYŻEWO - Rozgrzewka --- 08.09.2012

Losowa galeria

Nowa galeria Bal Sportowca 2015 cd.
Ładowanie...

Nasza strona

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako strona nie ponosimy odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii komentuj±cych. Masz prawo komentować, wyrażać swoj± opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyj±¶ opini±. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób,  ponieważ w sytuacjach takich postaramy się natychmiast reagować poprzez usunięcie takiego komentarza!!!

Terminarz A-klasy18/19

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Pogrom Luboń 0:4 Huragan Michorzewo zobacz ›
2018-08-18 Promień Opalenica 4:1 ATE Wicher Strzyżewo relacja ›
2018-08-18 Obra Zb±szyń 4:4 LZS W±sowo zobacz ›
2018-08-18 NAP Nowy Tomysl 2:2 1920 Mosina zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Rostarzewo 1:3 Luboński KS zobacz ›
2018-08-19 Dyskobolia Grodzisk 0:2 Stella Luboń zobacz ›
2018-08-29 Ogrol Sielinko 1:0 KP Las Puszczykowo zobacz ›
2018-08-24 Huragan Michorzewo 2:1 Orzeł Rostarzewo zobacz ›
2018-08-25 1920 Mosina 1:2 Stella Luboń zobacz ›
2018-08-25 LZS W±sowo 0:6 Dyskobolia Grodzisk zobacz ›
2018-08-25 KP Las Puszczykowo 2:0 Obra Zb±szyń zobacz ›
2018-08-25 ATE Wicher Strzyżewo 4:3 Pogrom Luboń relacja ›
2018-08-25 Luboński KS 6:2 Ogrol Sielinko zobacz ›
2018-08-25 NAP Nowy Tomysl 2:3 Promień Opalenica zobacz ›
2018-09-01 Pogrom Luboń 1:2 NAP Nowy Tomysl zobacz ›
2018-09-01 Dyskobolia Grodzisk 1:0 KP Las Puszczykowo zobacz ›
2018-09-01 Promień Opalenica 7:1 1920 Mosina zobacz ›
2018-09-01 Stella Luboń 18:0 LZS W±sowo zobacz ›
2018-09-02 Ogrol Sielinko 1:3 Huragan Michorzewo zobacz ›
2018-09-02 Orzeł Rostarzewo 1:4 ATE Wicher Strzyżewo relacja ›
2018-09-02 Obra Zb±szyń 4:1 Luboński KS zobacz ›
2018-09-08 1920 Mosina 6:0 LZS W±sowo zobacz ›
2018-09-08 Promień Opalenica 2:1 Pogrom Luboń zobacz ›
2018-09-08 ATE Wicher Strzyżewo 4:1 Ogrol Sielinko relacja ›
2018-09-08 KP Las Puszczykowo 0:7 Stella Luboń zobacz ›
2018-09-08 Huragan Michorzewo 2:0 Obra Zb±szyń zobacz ›
2018-09-09 Luboński KS 0:3 Dyskobolia Grodzisk zobacz ›
2018-09-09 Orzeł Rostarzewo 5:0 NAP Nowy Tomysl zobacz ›
2018-09-15 Stella Luboń 5:0 Luboński KS zobacz ›
2018-09-15 Obra Zb±szyń 2:2 ATE Wicher Strzyżewo relacja ›
2018-09-15 Dyskobolia Grodzisk 4:1 Huragan Michorzewo zobacz ›
2018-09-16 Ogrol Sielinko 2:1 NAP Nowy Tomysl zobacz ›
2018-09-16 Orzeł Rostarzewo 0:6 Promień Opalenica zobacz ›
2018-09-16 LZS W±sowo 0:1 KP Las Puszczykowo zobacz ›
2018-09-16 Pogrom Luboń 2:3 1920 Mosina zobacz ›
2018-09-22 NAP Nowy Tomysl Obra Zb±szyń 17:00
2018-09-22 ATE Wicher Strzyżewo 3:3 Dyskobolia Grodzisk relacja ›
2018-09-22 Promień Opalenica 3:0 Ogrol Sielinko zobacz ›
2018-09-22 Huragan Michorzewo 0:3 Stella Luboń zobacz ›
2018-09-23 Pogrom Luboń 5:1 Orzeł Rostarzewo zobacz ›
2018-09-23 Luboński KS 6:3 LZS W±sowo zobacz ›
2018-09-23 1920 Mosina 4:0 KP Las Puszczykowo zobacz ›
2018-09-29 Obra Zb±szyń 0:6 Promień Opalenica zobacz ›
2018-09-29 Dyskobolia Grodzisk 4:1 NAP Nowy Tomysl zobacz ›
2018-09-29 KP Las Puszczykowo 3:4 Luboński KS zobacz ›
2018-09-29 LZS W±sowo 2:5 Huragan Michorzewo zobacz ›
2018-09-29 Stella Luboń 7:2 ATE Wicher Strzyżewo relacja ›
2018-09-30 Orzeł Rostarzewo 2:1 1920 Mosina zobacz ›
2018-09-30 Ogrol Sielinko 2:1 Pogrom Luboń zobacz ›
2018-10-06 ATE Wicher Strzyżewo 6:2 LZS W±sowo relacja ›
2018-10-06 Orzeł Rostarzewo 1:2 Ogrol Sielinko zobacz ›
2018-10-06 Huragan Michorzewo 3:1 KP Las Puszczykowo zobacz ›
2018-10-06 Promień Opalenica 0:0 Dyskobolia Grodzisk zobacz ›
2018-10-06 1920 Mosina 2:2 Luboński KS zobacz ›
2018-10-06 NAP Nowy Tomysl 1:4 Stella Luboń zobacz ›
2018-10-07 Pogrom Luboń 3:4 Obra Zb±szyń zobacz ›
2018-10-13 Dyskobolia Grodzisk 2:0 Pogrom Luboń zobacz ›
2018-10-13 Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica zobacz ›
2018-10-13 KP Las Puszczykowo 1:2 ATE Wicher Strzyżewo relacja ›
2018-10-14 LZS W±sowo NAP Nowy Tomysl 14:00
2018-10-14 Luboński KS Huragan Michorzewo 11:00
2018-10-14 Ogrol Sielinko 1920 Mosina 13:00
2018-10-14 Obra Zb±szyń Orzeł Rostarzewo 15:00
10  2018-10-20 1920 Mosina Huragan Michorzewo 15:00
10  2018-10-20 Ogrol Sielinko Obra Zb±szyń 15:00
10  2018-10-20 ATE Wicher Strzyżewo Luboński KS 15:30
10  2018-10-20 Promień Opalenica LZS W±sowo 15:30
10  2018-10-20 Pogrom Luboń Stella Luboń 15:30
10  2018-10-20 NAP Nowy Tomysl KP Las Puszczykowo 15:30
10  2018-10-21 Orzeł Rostarzewo Dyskobolia Grodzisk 14:00
11  2018-10-27 Stella Luboń Orzeł Rostarzewo 15:00
11  2018-10-27 Dyskobolia Grodzisk Ogrol Sielinko 15:00
11  2018-10-27 KP Las Puszczykowo Promień Opalenica 15:00
11  2018-10-27 Huragan Michorzewo ATE Wicher Strzyżewo 15:00
11  2018-10-27 Obra Zb±szyń 1920 Mosina 15:30
11  2018-10-28 LZS W±sowo Pogrom Luboń 14:00
11  2018-10-28 Luboński KS NAP Nowy Tomysl 11:00
12  2018-11-03 NAP Nowy Tomysl Huragan Michorzewo 11:00
12  2018-11-03 1920 Mosina ATE Wicher Strzyżewo 13:00
12  2018-11-03 Promień Opalenica Luboński KS 14:00
12  2018-11-04 Pogrom Luboń KP Las Puszczykowo 14:00
12  2018-11-04 Ogrol Sielinko Stella Luboń 14:00
12  2018-11-04 Orzeł Rostarzewo LZS W±sowo 14:00
12  2018-11-04 Obra Zb±szyń Dyskobolia Grodzisk 13:00
13  2018-11-04 Stella Luboń Obra Zb±szyń 13:00
13  2018-11-04 LZS W±sowo Ogrol Sielinko 14:00
13  2018-11-10 Huragan Michorzewo Promień Opalenica 13:00
13  2018-11-10 Dyskobolia Grodzisk 1920 Mosina 14:00
13  2018-11-10 KP Las Puszczykowo Orzeł Rostarzewo 13:00
13  2018-11-10 ATE Wicher Strzyżewo NAP Nowy Tomysl 13:00
13  2018-11-11 Luboński KS Pogrom Luboń 11:00

Najbliższe spotkanie

ATE Wicher StrzyżewoLuboński KS
ATE Wicher Strzyżewo   Luboński KS
2018-10-20, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

KP Las PuszczykowoATE Wicher Strzyżewo
KP Las Puszczykowo 1:2 ATE Wicher Strzyżewo
2018-10-13, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Dyskobolia Grodzisk 2:0 Pogrom Luboń
Stella Luboń 1:0 Promień Opalenica
KP Las Puszczykowo 1:2 ATE Wicher Strzyżewo
LZS W±sowo NAP Nowy Tomysl
Luboński KS Huragan Michorzewo
Ogrol Sielinko 1920 Mosina
Obra Zb±szyń Orzeł Rostarzewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
1920 Mosina - Huragan Michorzewo
Ogrol Sielinko - Obra Zb±szyń
ATE Wicher Strzyżewo - Luboński KS
Promień Opalenica - LZS W±sowo
Pogrom Luboń - Stella Luboń
NAP Nowy Tomysl - KP Las Puszczykowo
Orzeł Rostarzewo - Dyskobolia Grodzisk

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. WICHER175 144
2. subiekt4 0