SKF ATE WICHER STRZYŻEWO - strona oficjalna

Ładowanie...

pon.

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób,  ponieważ w sytuacjach takich postaramy się natychmiast reagować poprzez usunięcie takiego komentarza!!!

Relacja spotkania

herb LZS Wronczyn
(0:1)
herb ATE Wicher Strzyżewo
LZS Wronczyn   ATE Wicher Strzyżewo

2018-05-12, 17:00

Czas spotkania: 100 min.

Wygrana Wichra w Wronczynie mocno skomplikowała tym drugim sytuację w tabeli, LZS stracił pozycję lidera.

Już w pierwszej minucie LZS mógł objąć prowadzenie, błędne obliczenie odległości przez Kamila i  tylko dzięki ofiarnej interwencji Marcina nie przegrywamy. Z upływem czasu zaczynamy zyskiwać przewagę, dłużej jesteśmy w posiadaniu piłki i nasze akcje stwarzały coraz wieksze zagrożenie pod bramką LZSu. Gospodarze co prawda nie poprzestali na samej obronie i też często gościli w naszym polu karnym ale Kamil już nie popełniał błędów  a i rywale byli nie grzeszyli skutecznością. W 41 minucie Bartek urywa się obrońcom Wronczyna wpada w pole karne i tam fauluje go bramkarz gospodarzy. Arbiter pokazuje na punkt 11 metrów, egzekutorem jest Darek. Bramkarz wyczuł w którym kierunku pójdzie piłka ale nie zdołała jej zatrzymać i prowadzimy 0-1. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę mogliśmy prowadzić 0-2 ale Paweł pokonać bramkarza i na przerwę schodzimy z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa zaczyna się od przytłaczających ataków LZSu, pod naszą bramką co chwila robiło się bardzo gorąco ale piłka nie chciała wpaść do bramki bronionej przez Kamila. W 60 minucie jest...0-2 ale asystent trzyma podniesioną chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną, co prawda Paweł nie dotknął piłki ale utrudniał bramkarzowi skuteczną obronę, cała akcja zaczęła się od rzutu wolnego, wrzutka w pole karne ale tym razem bramkarza gospodarzy ubiegł Tomek, a piłkę zmierzającą do pustej bramki asekurował Paweł który był na spalonym jednocześnie blokując bramkarza który próbował naprawić swój błąd. Chwilę później znów Tomek staje oko w oko z bramkarzem i znów chorągiewka w górze ale tym razem spalonego na pewno nie było,  błąd asystenta który w pierwszej połowie puścił kilka ewidentnych spalonych dla gospodarzy. W 68 minucie stało się...jest 0-2, Krystian przejmuje piłkę na naszej połowie, podaje w tempo do Tomka który wychodzi sam na sam i lobbuje bramkarza, Kubeł zimnej wody podziałał mobilizująco na gospodarzy  bo już minutę później jest 1-2, strzałem za pola karnego zaskakuje Kamila. Gospodarze uwierzyli że można jeszcze osiągnąć korzystny wynik. Typowe oblężenie Częstochowy. My czekaliśmy na możliwość przeprowadzenia szybkiej kontry, wypracowaliśmy sobie trzy setki ( Tomek, Krzyś, Paweł) ale bramkarz LZSu wychodził z tych starć zwycięsko. Niewykorzystane sytuację się zemściły w 87 minucie LZS doprowadza do remisu. Żal bo było blisko, ale remis z liderem też smakuje jak zwycięstwo. Sędzia dolicza 4 minuty, każda z drużyn próbuje jeszcze rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, w 92 minucie rajdem od połowy boiska popisuje się Marcin, mija kilku rywali, wpada w pole karne i któryś z rywali atakuje go z tyłu doprowadzając do upadku, sędzia nie ma wątpliwości ponownie wskazuje wapno, ponownie Darek pokonuje bramkarza Prowadzimy 2-3. Darek tak eksponował swoją radość że sędzia ukarał go za to żółtą kartkę a że była to druga w tym meczu wiec w konsekwencji  czerwień, czy rzeczywiście była to słuszna decyzja? Można obejrzeć na materiale filmowym. Gospodarze rzucili się by odrobić straty i mimo że sędzia przedłuża mecz do 100 minut wynik się nie zmienia. Po końcowym gwizdku w naszym obozie zapanowała olbrzymia radość. Gratulację dla całej drużyny za  ambitną walkę do końca uwieńczoną zwycięstwem. Z potknięcia Wronczyna cieszy się zapewne drużyna z Niepruszewa która pewnie wygrała z Promieniem i obejmuje I miejsce w naszej grupie. My natomiast przygotowujemy się do kolejnego meczu z LZS Wąsowo.

herb ATE Wicher Strzyżewo Informacje o kadrze ATE Wicher Strzyżewo

1. Michalski Kamil
2. Frąckowiak Wojciech kapitan
3. Nowak Marcin
4. Andrzej Wachowski
5. Rogala Krzysztof
6. Kuberski Dariusz bramka bramka 2?,cz
7. Bartosz Kaczmarek  zmiana 87" Andrzej Parlak
8. Leśnik Mateusz  zmiana 75" Stankowski Dawid
9. Krystian Jagodziński  (1 asysta)  zmiana 88" Gracjan Bartczak
10. Nowak Paweł  zmiana 93" Dawid Maciejewski
11. Śliwa Tomasz bramka  zmiana 95" Artur Małecki

Oceny zawodników »

herb ATE Wicher Strzyżewo Prezentacja graficzna składu drużyny ATE Wicher Strzyżewo

Frąckowiak Wojciech
Kuberski Dariusz
Nowak Paweł
Dawid Maciejewski
Leśnik Mateusz
Stankowski Dawid
Rogala Krzysztof
Michalski Kamil
Nowak Marcin
Śliwa Tomasz
Artur Małecki
Bartosz Kaczmarek
Andrzej Parlak
Krystian Jagodziński
Gracjan Bartczak
Andrzej Wachowski

Komentarzy [1]

autor: ~kibic 2018-05-12 21:29:33

avatar brawo wicher brawo jestescie wielcy wygrana na tak trudnym terenie pokazuje sile zespolu i dziekujemy za walke do konca.

Autor: Treść:pozostało znaków:

LZS Wronczyn - Promień Opalenica
LZS Wąsowo - Szturm Junikowo Poznań
1920 Mosina - Huragan Michorzewo
Inter Zdrój - LSS Gminny Grodzisk Wlkp.

Transfery:

PRZYBYLI

Tomasz Królikowski

Dominik Halasz

Przemysław Fleischer

wznowił treningi

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. subiekt4 324