30

09-2018

niedziela

Nasza strona

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako strona nie ponosimy odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii komentuj±cych. Masz prawo komentować, wyrażać swoj± opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyj±¶ opini±. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób,  ponieważ w sytuacjach takich postaramy się natychmiast reagować poprzez usunięcie takiego komentarza!!!

Czas spotkania: 90 min.

W przedostatniej kolejce Wicher wybrał się do Ptaszkowa gdzie swoje mecze rozgrywa Inter zdrój. Gospodarze po zwycięstwie nad Michorzewem chcieli kontynuować zwycięsk± passę. W 24 minucie po kiksie Krzyska obejmuj± prowadzenie. W ci±gu kwadransa Inter ma jeszcze dwie 100% sytuacje. W 41 minucie po zagraniu ręk± w polu karnym jednego z zawodnikow miejscowych miejscowych sędzia dyktuje dla nas rzzut karny pewnie wykorzystany przez Darka. 6 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Marcin ogrywa obroncę Interu i zagrywa piłkę
wzdłuż pola karnego a cał± akcję kończy Paweł. Prowadzimy 1-2. Ledwo na boisku zameldował się Tomek a już zalicza asystę przy drugiej bramce Pawła. Pozostało 8 minut do koncowego gwizdka sędziego to teraz my stwarzamy sobie coraz więcej sytuacji strzeleckiej i gdy już wszyscy czekali na koncowy gwizdek perfekcyjnym strzałem z ponad 30 metrow popisuje się Andrzej Parlak. Rozwiewaj±c wszelkie nadzieje na korzystny wynik dla Interu. Po wygranej z Mosin± kolejne cenne zwycięstwo. Pozostała już tylko jedna kolejka do konca rundy. Sprawa bezposredniego awansu jest już rozstrzygnięta z pierwszego miejsca awansuje beniaminek NKS Niepruszewo gratulujemy ekipie NKS_u. My jesli wygramy ewentualnie zremisujemy ostatni mecz utrzymamy 7 miejsce w razie porażki zakonczymy rozgrywki na 8 lokacie a naszym rywalem bedzie Huragan Michorzewo gdzie na jesien ulegli¶my 8-2. Mecz w sobotę 16,06,2018 o godzine 16:00 w Strzyżewie