Losowa galeria

Murawa dnia 21.06.2008
Ładowanie...

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób,  ponieważ w sytuacjach takich postaramy się natychmiast reagować poprzez usunięcie takiego komentarza!!!

Czas spotkania: 98 min.

Mecz z Dyskobolią można zaliczyć do najlepszych jak dotychczas rozegranych w tej rundzie przez Wichra. Spotkanie było toczone w bardzo szybkim tempie. W szóstej minucie do prostopadłego podania wychodzi Paweł, mając przed sobą już tylko bramkarza , zostaje sfaulowany tuż przed polem karnym. Sędzia bez chwili wachania wyciąga kartę koloru czerwonego. Z upływem czasu zyskiwaliśmy przewagę, W 17 minucie po zagraniu Tomka Wachowskiego na czystą pozycję wychodzi Tomasz Śliwa i strzałem w długi róg pokonuje po raz pierwszy bramkarza gości. Goście próbują odpowiedzieć ale nie potrafią wypracować sobie czystej sytuacji albo nasz bramkarz jest tam gdzie powinien. W przeciągu 20 minut czterokrotnie powinniśmy podwyższyć prowadzenie. Kamil lobując bramkarza minimalnie pudłuje, Piotr nie wykorzystuje sytuacji sam na sam, Paweł trafia w poprzeczkę. W 37 minucie znów wybuch euforii Tomasz po raz drugi pokonuje bramkarza z Grodziska pięknym strzałem za pola karnego trafia w samo okienko. Goście w odpowiedzi dosłownie chwilę później mogli trafić do naszej bramki ale piłka trafia w poprzeczkę. Pierwsza połowa kończy się naszym prowadzeniem. Początek drugiej połowy i prowadzimy już 3-0 błąd obrońcy piłkę przejmuje Tomasz podaje do Piotrka który tym razem zachowuje zimną krew i piłka ląduje w siatce. Myśle że wiele drużyn straciło by już nadzieję na korzystny wynik. W 50 minucie goście strzelają kontaktowego gola po szybkiej akcji prawą stroną piłka zagrana wzdłuż pola karnego gdzie całą akcję zamyka zawodnik Dyskoboli i praktycznie wpada z piłką do naszej bramki. Strzelony gol dodał wiary przyjezdnym którzy postawili wszystko na jedną kartę,. W 68 minucie siły się wyrównują, Marcin musi opuścić plac gry po faulu przed polem karnym otrzymuje żółtą kartkę a była to już druga kartka w tym spotkaniu. Minutę później jest już 3-2 znów akcja prawą stroną i podobnie zagranie w pole karne i znów niepilnowany zawodnik z Grodziska trafia do naszej bramki. Goście czując że mogą wywalczyć korzystny wynik jeszcze bardziej przyśpieszyli. My natomiast cofnęliśmy się i zaczęliśmy bronić wyniku ograniczając się do sporadycznych kontr. W 85 minucie goście wyrównują i znów po akcji prawą stroną . Słowa uznania dla Rywali że nie załamali się i potrafili  doprowadzić do wyrównania, przez co mecz zyskał tylko na widowiskowości. My możemy załować nie wykorzystanych sytuacji z I połowy ale też możemy mieć satysfakcję ze strzeliliśmy rywalom trzy bramki  w jednym meczu czyli tyle ile stracili w 5 meczach. Po tym co Drużyna z Grodziska zaprezentowała w tym meczu to jeden z najpoważniejszych kandydatów na awans do wyższej  klasy rozgrywkowej. Za tydzień wybieramy się do Lubonia do lidera spadkowicza z kl okręgowej na pewno nie będzie to spacerek. Trzeba zwrócić uwagę na bilans bramkowy 37-1 robi imponujące wrażenie. Mecz w 29,09,2018 o godzinie 16:00 w Luboniu