Losowa galeria

Wicher I sezon wiosna 2008
Ładowanie...

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób,  ponieważ w sytuacjach takich postaramy się natychmiast reagować poprzez usunięcie takiego komentarza!!!

Czas spotkania: 92 min.

W meczu z Wąsowem Wicher odnosi spektakularne zwycięstwo 6-2. Pomimo wysokiej wygranej to nie można napisać by przyszło ono nam łatwo. W ciągu 25 minut nie oddaliśmy strzału w światło bramki.  Dużo strat, niecelnych podań.Nie mieliśmy pomysłu na stworzenie akcji która mogła by zagrozić bramce rywala. W 24 minucie po szybkiej akcji prawą stroną drużyna z Wąsowa obejmuje prowadzenie. Pomimo utraty gola nasza gra dalej przedstawiała dużo do życzenia. W trzydziestej minucie wywalczyliśmy rzut wony który na bramkę zamienia Marcin. Goście jeszcze dobrze nie ochłonęli po stracie bramki a w 34 minucie  już było 2-1 po trafieniu Piotra. Na 3-1 w 37 minucie strzela Dawid. Rywale nie ograniczali się tylko do obrony, kilkukrotnie groźnie nas skontrowali na nasze szczęście bez konsekwencji. Po zmianie stron nie upłynęło 5 minut i piękna dwójkowa akcja, Piotr, Mateusz  i Mateusz podwyższa na 4-1. Już nikt chyba nie myślał że goście potrafią odmienić wynik meczu, chociaż w 62 minucie po rzucie wolnym zmniejszają rozmiar porażki na 4-2. Gra zaczęła się zaostrzać czego rezultatem w 66 minucie sędzia pokazuje zawodnikowi z Wąsowa drugą żółtą kartkę, osłabienie zespołu który jeszcze przegrywa. Wicher wykorzystał swoją przewagę i w 82 minucie powiększamy nasze prowadzenie a autorem bramki jest Dawid Maciejewski który wszedł na boisko w 74 minucie i jest to jego pierwsze trafienie w barwach Wichra. Kropkę nad "I" postawił Karol Brumma, w 85 minucie trafia do bramki rywala ustalając wynik spotkania na 6-2. Karol dosłownie minutę wcześniej zameldował się na boisku, również dla niego było to pierwsze trafienie w naszych barwach. Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie ekipa "Las Puszczykowo". Mecz ma odbyć się 13,10,2018 roku o godzinie 16:00 w Puszczykowie